diafon sistemleri fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

diafon sistemleri fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

na-de diafon bağlantı şeması - Kağıthane netelsan diafon servisi - Çatalca Apartman kameralı diafon - Topkapı kameralı diafon servisi - Kartal audio servis - audio şifreli kapı otomatiği - Güngören Apartman kameralı diafon - Ataşehir görüntülü kapı zili servisi - Arnavutköy nade servis - Avcılar görüntülü diafon - Zeytinburnu netelsan kapı zili servisi - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - Adalar diafonlu kapı zili servis - Ümraniye audio kapı zili servisi - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Eyüp netelsan diafon servisi - Büyükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Adalar audio diafon servisi - Sultanbeyli netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA