görüntülü diafon fiyatı

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü diafon fiyatı

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Topkapı diafonlu kapı zili servis - Ataşehir kameralı kapı zili servis - Kartal kameralı kapı zili servis - Bakırköy nade servis - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Arnavutköy audio diafon servisi - Bahçelievler diafonlu kapı zili servis - audio kapı zili şifre değiştirme - Esenler Apartman görüntülü diafon - Bakırköy Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenyurt audio görüntülü diafon - audio görüntülü diafon fiyatı - Yenibosna diafon servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon - Fatih kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Şile audio servis - görüntülü konuşma sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

ARA
ARA