ikitelli audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Ataşehir audio kapı zili servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon - Arnavutköy audio görüntülü diafon - Kadıköy audio diafon servisi - Üsküdar audio kapı zili servisi - Eyüp netelsan diafon servisi - Bayrampaşa audio zil servisi - apartman diafon sistemleri - Zeytinburnu kameralı diafon tamir - Pendik netelsan servis - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Kağıthane görüntülü diafon tamiri - Büyükçekmece kameralı diafon servisi - Bayrampaşa görüntülü diafon sistemleri - Şile kameralı diafon tamir - Sultangazi Apartman kameralı diafon - Kağıthane netelsan diafon servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA