kapı zili fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

kapı zili fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Adalar Apartman görüntülü diafon - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Küçükçekmece nade servis - Sancaktepe nade diafon servisi - Esenler diafonlu kapı zili servis - Başakşehir nade servis - Sultanbeyli kameralı diafon tamir - Esenyurt audio diafon servisi - Kartal diafonlu kapı zili servis - Bahçelievler apartman görüntülü diafon servisi - görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi - Eyüp apartman görüntülü diafon servisi - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon - görüntülü zil sistemleri fiyat - Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy görüntülü kapı zili servisi - Üsküdar audio kapı zili servisi - Bağcılar diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA