kameralı kapı zili

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

kameralı kapı zili

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli diafonlu kapı zili servis - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Çatalca netelsan kapı zili servisi - Silivri görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece nade servis - Üsküdar audio diafon servisi - Güngören nade diafon servisi - Maltepe audio görüntülü diafon - audio diafon sistemleri - Beyoğlu diafonlu kapı zili servis - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi - apartman zil sistemleri fiyatları - Sancaktepe audio kapı zili servisi - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir audio diafon servisi - Fatih kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

ARA
ARA