apartman görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

apartman görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bağcılar görüntülü kapı zili servisi - Kağıthane netelsan diafon servisi - Bağcılar audio kapı zili servisi - Sarıyer audio diafon servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Eyüp kameralı diafon servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Bağcılar netelsan kapı zili servisi - Beşiktaş audio zil servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon - Esenyurt Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih diafonlu kapı zili servis - Başakşehir nade diafon servisi - Beyoğlu görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece Apartman kameralı diafon - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon - görüntülü diafon fiyatı - Arnavutköy görüntülü kapı zili servisi - ikitelli kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA