görüntülü zil sistemi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü zil sistemi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih netelsan diafon servisi - Topkapı audio zil servisi - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Sarıyer netelsan diafon servisi - Ümraniye görüntülü kapı zili servisi - Esenyurt diafonlu kapı zili servis - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Sultanbeyli audio kapı zili servisi - Yenibosna audio servis - Ataşehir netelsan servis - Bağcılar diafonlu kapı zili servis - Kadıköy audio kapı zili servisi - Beyoğlu görüntülü diafon sistemleri - Zeytinburnu kameralı kapı zili servis - Beykoz görüntülü diafon tamiri - güvenlik kamera sistemleri - Ümraniye nade kapı zili servisi - Ataşehir Apartman kameralı diafon - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Fatih audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA