görüntülü zil sistemi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü zil sistemi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kartal audio diafon servisi - Yenibosna netelsan kapı zili servisi - Arnavutköy görüntülü diafon - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Silivri nade kapı zili servisi - Beşiktaş audio servis - Silivri görüntülü diafon - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - Bakırköy audio zil servisi - Esenler audio zil servisi - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - Kağıthane audio kapı zili servisi - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye Apartman kameralı diafon - Bahçelievler Apartman kameralı diafon - Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - görüntülü kapı zili fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA