ikitelli netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ümraniye kameralı kapı zili servis - Beşiktaş görüntülü kapı zili servisi - görüntülü zil sistemi - Gaziosmanpaşa diafon servisi - Kağıthane kameralı diafon tamir - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Şişli audio görüntülü diafon - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir görüntülü diafon sistemleri - Ümraniye audio görüntülü diafon - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Bağcılar kameralı kapı zili servis - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - audıo diafon fiyat listesi - Kartal audio zil servisi - Şile kameralı diafon servisi - Pendik nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA