ikitelli netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp diafon servisi - Kadıköy görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece audio diafon servisi - Küçükçekmece audio görüntülü diafon - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece audio servis - Şile netelsan diafon servisi - Maltepe görüntülü diafon - Pendik görüntülü diafon - Zeytinburnu apartman görüntülü diafon servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon - Ümraniye Apartman görüntülü diafon - ikitelli netelsan kapı zili servisi - Tuzla audio servis - Beykoz kameralı diafon tamir - Üsküdar kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi - Beşiktaş kameralı diafon servisi - audio şifreli kapı otomatiği -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA