apartman diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

apartman diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Eyüp görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy görüntülü diafon sistemleri - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile görüntülü kapı zili servisi - Beykoz netelsan servis - Üsküdar Apartman görüntülü diafon - Esenler kameralı diafon servisi - Kartal netelsan diafon servisi - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - kamera sistemleri fiyatları - Kağıthane diafonlu kapı zili servis - Esenyurt görüntülü diafon tamiri - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Ataşehir görüntülü diafon tamiri - görüntülü konuşma sistemleri - Bakırköy netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA