apartman diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

apartman diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane Apartman kameralı diafon - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Sarıyer diafonlu kapı zili servis - Sultanbeyli kameralı kapı zili servis - Ataşehir görüntülü diafon - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe kameralı diafon servisi - Kağıthane audio görüntülü diafon - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Küçükçekmece diafonlu kapı zili servis - ev alarm sistemleri fiyatları - Zeytinburnu kameralı kapı zili servis - Üsküdar netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu diafonlu kapı zili servis - Avcılar nade diafon servisi - Kartal nade diafon servisi - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar görüntülü diafon - audio görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Esenler nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA
ARA