apartman diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

apartman diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

diafonlu zil fiyatları - Sancaktepe netelsan diafon servisi - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - ikitelli nade diafon servisi - Büyükçekmece audio kapı zili servisi - Esenyurt netelsan kapı zili servisi - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - Yenibosna görüntülü diafon - Beşiktaş audio kapı zili servisi - Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile netelsan kapı zili servisi - Sultanbeyli netelsan kapı zili servisi - Şişli Apartman kameralı diafon - Bayrampaşa kameralı diafon tamir - Esenyurt audio diafon servisi - Esenler audio görüntülü diafon - Ümraniye görüntülü diafon - Bağcılar audio diafon servisi - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

ARA
ARA