audio konuşma sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio konuşma sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Avcılar audio görüntülü diafon - Esenler nade kapı zili servisi - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Kartal görüntülü diafon tamiri - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy kameralı diafon servisi - Kadıköy nade diafon servisi - Bayrampaşa netelsan kapı zili servisi - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Topkapı audio zil servisi - Kağıthane netelsan diafon servisi - Beykoz kameralı diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe Apartman görüntülü diafon - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - Tuzla netelsan kapı zili servisi - diafon bağlantı şeması - Sancaktepe audio zil servisi - ikitelli diafonlu kapı zili servis - Esenler diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA