audio konuşma sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio konuşma sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şile audio görüntülü diafon - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Kağıthane nade servis - diyafon tesisatı nasıl yapılır - Adalar kameralı diafon tamir - Sarıyer Apartman görüntülü diafon - Kartal audio servis - kameralı diafon sistemleri - Adalar kameralı diafon servisi - Bahçelievler diafonlu kapı zili servis - Beylikdüzü kameralı diafon tamir - Ataşehir nade servis - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Adalar diafonlu kapı zili servis - Kağıthane audio servis - Ümraniye netelsan servis - Maltepe audio görüntülü diafon - kameralı kapı zili fiyatları - ikitelli apartman görüntülü diafon servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA