kameralı diafon sistemleri fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

kameralı diafon sistemleri fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Maltepe netelsan diafon servisi - Kağıthane netelsan diafon servisi - görüntülü kapı zili sistemleri fiyatları - Beyoğlu nade diafon servisi - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi - Esenyurt audio kapı zili servisi - Fatih görüntülü diafon tamiri - Başakşehir diafonlu kapı zili servis - Sancaktepe audio diafon servisi - Sarıyer netelsan kapı zili servisi - Maltepe görüntülü diafon tamiri - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Adalar Apartman görüntülü diafon - Sancaktepe audio zil servisi - ikitelli audio diafon servisi - Silivri kameralı diafon servisi - Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Yenibosna nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA