diafon markaları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

diafon markaları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bayrampaşa netelsan servis - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Ümraniye audio görüntülü diafon - Şişli görüntülü diafon tamiri - Şişli audio kapı zili servisi - Sancaktepe Apartman kameralı diafon - Başakşehir kameralı diafon tamir - Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - Kartal audio servis - apartman diafon fiyatları - Arnavutköy görüntülü diafon tamiri - Çatalca audio zil servisi - Eyüp kameralı diafon tamir - Bahçelievler kameralı diafon tamir - Beykoz kameralı diafon servisi - Üsküdar kameralı diafon tamir - Çatalca netelsan diafon servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy Apartman kameralı diafon - kameralı zil sistemi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA