güvenlik kamera fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

güvenlik kamera fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer nade servis - Kadıköy Apartman görüntülü diafon - görüntülü telefon fiyatları - Üsküdar netelsan diafon servisi - Güngören kameralı diafon servisi - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Ümraniye kameralı diafon tamir - Büyükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - ikitelli kameralı diafon tamir - Büyükçekmece diafonlu kapı zili servis - Avcılar diafonlu kapı zili servis - kameralı diafon fiyatları - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Şişli diafon servisi - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - diafonlu zil fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA