kapı diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

kapı diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Gaziosmanpaşa audio servis - Yenibosna Apartman görüntülü diafon - Adalar audio servis - Kartal netelsan diafon servisi - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Beyoğlu Apartman kameralı diafon - Avcılar kameralı diafon tamir - Ümraniye kameralı diafon tamir - Kadıköy diafon servisi - Sultanbeyli audio görüntülü diafon - Esenler görüntülü diafon sistemleri - diafon santrali bağlantı şeması - görüntülü zil sistemleri fiyat - Arnavutköy nade diafon servisi - konuşma sistemleri - Bayrampaşa audio diafon servisi - Başakşehir nade servis - Üsküdar audio zil servisi - Avcılar görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli
1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA