görüntülü zil sistemi fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü zil sistemi fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Tuzla netelsan kapı zili servisi - Eyüp görüntülü diafon sistemleri - Kağıthane audio diafon servisi - Topkapı audio görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa audio görüntülü diafon - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy audio kapı zili servisi - Bakırköy netelsan diafon servisi - Maltepe diafon servisi - Zeytinburnu netelsan servis - Bayrampaşa nade diafon servisi - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Fatih Apartman görüntülü diafon - Tuzla kameralı diafon servisi - Zeytinburnu Apartman kameralı diafon - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA