görüntülü zil sistemi fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü zil sistemi fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler nade kapı zili servisi - Maltepe netelsan servis - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon - Esenyurt audio diafon servisi - Şile görüntülü diafon sistemleri - Güngören netelsan diafon servisi - Esenyurt kameralı diafon tamir - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli diafon servisi - Beylikdüzü diafon servisi - Maltepe nade kapı zili servisi - Sancaktepe audio zil servisi - Sultangazi Apartman görüntülü diafon - Kartal görüntülü kapı zili servisi - görüntülü kapı zili fiyatı - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi - Üsküdar apartman görüntülü diafon servisi - Kağıthane netelsan servis - Ümraniye Apartman görüntülü diafon - Fatih audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

ARA
ARA