audio zil sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio zil sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane nade servis - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Beykoz görüntülü kapı zili servisi - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa audio zil servisi - audio diafon arızaları - Tuzla audio diafon servisi - audio diafon fiyat listesi - Esenler Apartman kameralı diafon - Silivri Apartman görüntülü diafon - Yenibosna audio kapı zili servisi - Kartal görüntülü diafon tamiri - Bahçelievler Apartman kameralı diafon - Eyüp audio servis - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Güngören Apartman görüntülü diafon - Adalar audio görüntülü diafon - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Adalar netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

ARA
ARA