güvenlik kamera sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

güvenlik kamera sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultanbeyli nade servis - Şile görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu kameralı diafon servisi - Ümraniye nade kapı zili servisi - Üsküdar kameralı diafon tamir - Beyoğlu audio görüntülü diafon - Yenibosna netelsan kapı zili servisi - Sarıyer nade diafon servisi - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy audio görüntülü diafon - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon - Bakırköy audio diafon servisi - Şile audio görüntülü diafon - Ataşehir audio görüntülü diafon - Kartal apartman görüntülü diafon servisi - Kağıthane netelsan diafon servisi - Bahçelievler nade diafon servisi - Büyükçekmece audio diafon servisi - Esenler görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA