multitek görüntülü diafon fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

multitek görüntülü diafon fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

nade diafon bağlantı şeması - Beyoğlu audio servis - audio görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy görüntülü diafon - Beykoz kameralı diafon tamir - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece audio görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Şile kameralı diafon servisi - Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Kadıköy görüntülü kapı zili servisi - Pendik netelsan kapı zili servisi - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Beyoğlu netelsan servis - Sultangazi audio diafon servisi - Sarıyer netelsan servis - Beylikdüzü audio kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA