apartman kamera sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

apartman kamera sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beykoz audio diafon servisi - Silivri netelsan servis - Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - Avcılar audio diafon servisi - Maltepe görüntülü diafon tamiri - Ümraniye nade diafon servisi - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Ümraniye netelsan diafon servisi - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Esenyurt görüntülü diafon tamiri - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp nade servis - ikitelli kameralı diafon servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon - Şişli Apartman kameralı diafon - Bakırköy netelsan servis - Ümraniye diafonlu kapı zili servis - Güngören kameralı diafon servisi - Sultangazi netelsan diafon servisi - Ataşehir netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

ARA
ARA