apartman kamera sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

apartman kamera sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kameralı diafon servisi - Avcılar görüntülü diafon tamiri - Arnavutköy kameralı diafon servisi - Silivri audio zil servisi - Kartal nade kapı zili servisi - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Eyüp kameralı kapı zili servis - Şile nade servis - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi apartman görüntülü diafon servisi - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - Şişli audio servis - Bağcılar kameralı diafon servisi - kablosuz çaycı diafon sistemleri - Güngören apartman görüntülü diafon servisi - Sarıyer kameralı diafon tamir - Beşiktaş nade kapı zili servisi - Tuzla nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA