multitek diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

multitek diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ümraniye diafon servisi - ikitelli audio görüntülü diafon - ikitelli görüntülü kapı zili servisi - Üsküdar Apartman görüntülü diafon - Çatalca audio diafon servisi - Beylikdüzü kameralı diafon tamir - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Pendik audio görüntülü diafon - diafon sistemleri fiyatları - Avcılar görüntülü kapı zili servisi - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna audio görüntülü diafon - Sultangazi audio kapı zili servisi - commax görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir kameralı kapı zili servis - ikitelli diafonlu kapı zili servis - Çekmeköy netelsan servis - audio görüntülü diafon fiyatı - Yenibosna nade kapı zili servisi - apartman zil sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA