apartman diafon fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

apartman diafon fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beşiktaş kameralı diafon servisi - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa audio servis - Şile netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu nade kapı zili servisi - Beyoğlu kameralı kapı zili servis - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Sultanbeyli Apartman kameralı diafon - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile kameralı diafon servisi - Çekmeköy görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü diafon - Güngören nade servis - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - Başakşehir görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon - Avcılar netelsan diafon servisi - Şişli netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

ARA
ARA