kapı kamera sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

kapı kamera sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer audio zil servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon tamiri - Esenyurt apartman görüntülü diafon servisi - Şile görüntülü kapı zili servisi - Beykoz Apartman görüntülü diafon - Kartal Apartman kameralı diafon - Eyüp audio kapı zili servisi - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Tuzla audio kapı zili servisi - diafon arızaları - Zeytinburnu nade servis - Ataşehir diafonlu kapı zili servis - Çatalca nade diafon servisi - Bağcılar audio kapı zili servisi - Bakırköy görüntülü kapı zili servisi - Esenyurt diafonlu kapı zili servis - Kartal audio kapı zili servisi - ikitelli görüntülü diafon tamiri - Arnavutköy diafon servisi - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA