kameralı zil sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

kameralı zil sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna görüntülü diafon - Zeytinburnu Apartman kameralı diafon - Güngören görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Zeytinburnu audio servis - Güngören görüntülü diafon tamiri - Şile nade kapı zili servisi - Maltepe audio zil servisi - Maltepe görüntülü diafon - Beykoz nade kapı zili servisi - apartman zil sistemleri fiyatları - ikitelli Apartman kameralı diafon - Bakırköy netelsan diafon servisi - Arnavutköy nade kapı zili servisi - Sultanbeyli diafon servisi - mas diafon fiyatları - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Avcılar audio kapı zili servisi - Sultangazi kameralı diafon servisi - Sarıyer görüntülü kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA