kameralı zil sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

kameralı zil sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Pendik audio görüntülü diafon - audio görüntülü diafon sistemleri - Pendik görüntülü kapı zili servisi - Silivri netelsan kapı zili servisi - Yenibosna netelsan diafon servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon tamiri - Sarıyer görüntülü diafon - Çatalca apartman görüntülü diafon servisi - Ümraniye netelsan servis - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Bağcılar kameralı diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kartal nade diafon servisi - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy netelsan diafon servisi - Kadıköy nade servis - Esenler audio zil servisi - Çekmeköy nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)
SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapı Ot..

ARA
ARA