mas diafon fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

mas diafon fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sancaktepe nade diafon servisi - Ataşehir audio servis - Çatalca kameralı diafon servisi - Beykoz Apartman kameralı diafon - ikitelli kameralı kapı zili servis - Kartal apartman görüntülü diafon servisi - Topkapı Apartman kameralı diafon - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon - Kartal audio kapı zili servisi - Fatih diafon servisi - Güngören audio görüntülü diafon - kablosuz görüntülü kapı zili - audio zil bağlantı şeması - Kağıthane kameralı kapı zili servis - Eyüp kameralı diafon servisi - Gaziosmanpaşa audio görüntülü diafon - görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Arnavutköy netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA