mas diafon fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

mas diafon fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Topkapı audio zil servisi - Esenler kameralı diafon tamir - Kadıköy nade kapı zili servisi - Topkapı netelsan diafon servisi - multitek görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - Maltepe nade kapı zili servisi - Kağıthane audio diafon servisi - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece diafonlu kapı zili servis - Başakşehir audio zil servisi - Küçükçekmece audio görüntülü diafon - Fatih görüntülü kapı zili servisi - kapı zili modelleri - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna audio görüntülü diafon - Zeytinburnu görüntülü diafon - Eyüp netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu görüntülü diafon sistemleri - Ataşehir netelsan kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

ARA
ARA