Audio Görüntülü Diafon

- Audio Görüntülü Diafon

Güvenlik interkom sistemlerinin öncü firması audio, site apartman ve villalarınız da oluşabilecek bütün güvenlik sorunlarına karşı geliştirdiği sistemlerle sizi daireleriniz de güvende hissettirmeyi başarmış en kaliteli görüntülü diafon markasıdır.

Audio görüntülü diafon, görüntülü diafon sistemlerin de geniş ürün yelpazesi yaygın servis ağı ve nitelikli personeliyle montaj ve montaj sonrası hizmete büyük önem vermiştir. Audio görüntülü diafon, bina kameralı diafon sistemlerine sahip olduğu seslidiafon sistemleri tecrübesini dahil ederek müşterilerine sürekli yenilerini eklemektedir. Audio görüntülü diafon sistemlerinde, evinize değer katacak şık görünümü ve kolay kullanımı olan onlarca ürün bulunmaktadır. Audio görüntülü diafon sistemlerine aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz..

İletişim: 0212 281 81 87

Audio görüntülü diafon ürünlerine sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz..


Audio görüntülü diafon ürünlerine sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

http://www.diafonistanbul.com/audio-diafon-urunleri-fiyati.html

Site apartman veya villanıza uygun audio görüntülü diafon sistemlerini bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

0212 281 81 87 - 0532 061 57 58

Audio görüntülü diafon tamamı ile yerli olan ülkemizin tek görüntülü diafon markasıdır. Sahip olduğu yüksek kaliteli ekran görüntüsü ile evinize gelen ziyaretçileri belirgin olarak görmenizi sağlar. Audio görüntülü diafonları aynı zamanda site villa ya da apartmanlarınızda çalışan kapıcı ve güvenlik görevlisiyle , dairelerinize yapacağımız audio görüntülü diafonlar sayesin de dahili olarak ücretsiz görüşme yapmanıza olarak tanır.Audio görüntülü diafonürünlerinin özelliklerini kısaca şöyle özetleyebiliriz.

- Kapıcı ile görüşebilme

Audio görüntülü diafon tek tuşla kapıcınızı aramanızı ve sahip olduğu handsfree özelliğiyle görüşmeleriniz görüntülü diafonunuzdan kolaylıkla gerçekleşir..- Güvenlik görevlisi

Siteniz de çalışan güvenlik görevlisi ile sizi ziyaret etmek istediğinde görevlinin audio görüntülü diafonunuzu aramanıza olarak tanır. Güvenlik görevlinizle iletişim sağlarken aynı anda harici cctv kamera ile gelen misafirinizi audio görüntülü diafonuzdan görebilirsiniz.

- Bina giriş kapısı ile görüşebilme özelliği

Audio görüntülü diafon, zilinizin çalması ile daire için de kullanılan görüntülü diafonunuzabina giriş kamera panelinin sağladığı görüntü gelir ve ziyaretçinizle görüşme sağlayarak kapınızı otomatiğini açmanıza sağlar.


Audio Panel City

Sizde apartmanınız için görüntülü diafon teklifini ücretsiz keşif formumuzu doldurarak başlayabilirsiniz

http://www.diafonistanbul.com/teklif-formu.php-Şifre ve kartlı geçiş özelliği

Audio görüntülü diafonun en çok kullanılan özelliklerinden biri de apartman kapınız da görüntülü panelden sizi sağlanan özel şifreyi tuşlayarak anahtarsız giriş sağlama özelliğidir


Aynı zamanda görüntülü diafonpanelizin apartman kapınızda ki diafon paneli ile kartlı geçiş yaparak da kolaylıkla giriş sağlayabilirsiniz.

Şifre değiştirme işlemi

1. X#9999 (eski cihazlar için xx99) tuşlayarak servis moduna girilir

2. Paneliz de blok numarası çıkacaktır tekrar # tuşuna basarak ilerliyoruz

3. Paneliniz de kapı numarası çıkacaktır tekrar # tuşuna basarak ilerliyoruz

4. Paneliz de daire sayısı çıkacaktır tekrar # tuşuna basarak ilerliyoruz

5. Paneliz de kullanıcı şifresi(kapı şifresi) çıkacaktır bu alana yeni kapı şifresini yazarak # tuşuna basarak onaylıyoruz.


Önemli not

-5 saniye işlem yapılmaması durumunda zil paneli tekrar başa dönecektir.

-Kullanıcı şifresini (kapı şifresi) değiştirdikten sonra servis şifresini farklı bir şifre ile de değiştirmenizi öneririz bu işlem sizi panelinize müdehaleden korur.

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA