Diafon Kurulum

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi


Görüntülü diafon sistemleri nedir?

Görüntülü diafon sistemleri, teknolojinin gelişmesiyle apartman, site veya ortak kullanım alanlarınız da oluşabilecek güvenlik zafiyetlerini önleme amacıyla gereksinim duyulan gerçek zamanlı görüşme sistemidir. Görüntülü diafon sistemleri, kapınıza gelen ziyaretçilerinizin beklediğiniz kişiler olduğunu görmenizi sağlar ve sizi güvende hissettirir.

Görüntülü diafon sistemleri fiyatları ne kadar?

Görüntülü diafonsistemleri fiyatları istediğiniz marka, ekran boyutu ve binanızda bulunan daire sayısıyla bağlantılı olarak farklılık göstermektedir. Biz diafonistanbul.com ekibi olarak dairelerinize değer katan ve sizi güvende hissedeceğiniz ürünü en iyi fiyatla size sunmak için buradayız. Teklif almak için ücretsiz keşif formu yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Görüntülü diafon sistemleri kurulumu nasıl yapılır?

Görüntülü diafon sistemleri kurulumu, diafonistanbul ekibinin ücretsiz keşfi ile başlar. Firmamızın uzman ekibi bina ve daireler arası tesisatınızı inceler ve rapor tutar. Keşif dairelerinize uygun görüntülü diafon sisteminin seçimi ile devam eder ve kurulum için uygun zaman dilimi seçilir, daha sonra mevcut diafon sistemleriniz aynı gün için de kırıp dökmeden montaj yapılıp test edildikten sonra size teslim edilir.

Görüntülü diafon sistemlerin de hangi markalar var?

"Audio Görüntülü Diafon Sistemleri"

"Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri"

"Nade görüntülü Diafon Sistemleri"

"Bticino GörünütülüDiafon sistemleri"

"Mas Görüntülü Diafon Sistemleri"
BTİCİNO İSTANBUL | MULTİTEK İSTANBUL | AUDİO İSTANBUL | NEUTRON IP İSTANBUL | MAS İNTERKOM İSTANBUL | NETELSAN İSTANBUL | NADE İSTANBUL

ARA
ARA