Hakkımızda

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Her türlü diafon sistemleri ve mevcut teknolojik interkom, güvenlik, alarm sistemleri ürünleri ile daha etkin ve verimli yapılara dönüştürecek hizmetleri gerçekleştirmek amacıyla faaliyet göstermektedir. Firmamız bu konuda farklı markalarda diafon, interkom sistemleri satışı konusunda müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

Diafon İstanbul, diafon sistemleri kurulumu, satışı ve montaj konusunda kendini daima yenileyerek istanbul genelinde ticaret sektörünün gelişimine ivme kazandırmış yeniliğe açık bir firmadır.

Diafon İstanbul; daha iyi ve daha hızlı ulaşacağı çağımızın gereği olan Internet üzerinden de müşterilerine istanbulda diafon sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Bunun için telefon veya mail yolu ile bize ulaşmanız yeterlidir. Ayrıca müşterilerinin verdikleri siparişleri görmeleri, haberdar olmaları için yaptıkları ürün hakkında her türlü bilgiyi siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırmayı ilke edinmiştir. Bu sebepten ötürü müşterilerinin güvenini kazanmaya her konuda devam etmektedir.

Diafon İstanbul; Hizmet verdiği yerlerde memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde "Kaliteye Güven" başlığı altında yapılandırmaktadır.

Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme - Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma - Hizmetinin temelindeki anafikiri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Bize her konuda ulaşabilirsiniz. Diafon sistemleri kurulumu istanbul

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)
KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ..

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

ARA
ARA